Aleksei Kazubski

Maailmarändurist joogaõpetaja, füsioterapeut, pilatese meister, muusik, kunstnik, Tallinna Pilatese ja Jooga kooli asutaja, juhatab mitu misjonäri projekti. Tema dharma ehk elutee ülesanne on aidata inimestel kogeda nende piiritut potentsiaali läbi joogatraditsioonist pärit tehnikate, praktikate ja teadmiste. Tal on 15 aastat kogemust jooga- ja pilatese õpetajana ning viis aastat tootrtoitlasena. See tähendab, et vähemalt 95% toitudest sööb ta keetmata, küpsetamata, praadimata, eelistades toite võimalikult naturaalsel kujul otse loodusest.

Ta on Eestist pärit ja igal aastal külastab Euroopat, Aasiat ja mõnikord rändab aastaga enam kui 10 linnas ja 5 riigis ashtanga jooga esindajana.

Tema kirg on keskkond, eetiline mood ja teadlik tarbimine. Ta usub, et kui kõik inimesed praktiseeriksid joogat, siis oleks meil palju rahumeelsem planeet.

  • 1996-2004 õppinud jazz-balleti koolis “ProDance” (www.prodance.ee)
  • 2004-2007 õppinud Berlini Jazz-Balleti Akadeemias “Balance 1” (tantsu teatri näitleja www.balance1.de)
  • 2004-2007 litsentseeritud “CorePilates” Pilates tehnikat instruktor (meisteri kraad www.corepilates.de)
  • 2004-2007 litsentseeritud “Weg der Mitte” Hatha-jooga instruktor (meisteri kraad www.wegdermitte.de)
  • 2011 veebruar. Litsents “Dr Ronald Steiner – kvalifikatsioon: sertifitseeritud Sri K. Pattabhi Jois ja B.N.S. Lyengar” Ashtanga Vinyasa Jooga instruktor (esimene seria www.ashtangayoga.info)
  • 2007-2012 omandatud bakalaureusekraad ärijuhtimise erialal, Tallinna Tehnikaülikool (www.ttu.ee)
  • 2012 oktoober. Litsents “Dr Ronald Steiner – kvalifikatsioon: sertifitseeritud Sri K. Pattabhi Jois ja B.N.S. Lyengar” Ashtanga Vinyasa Jooga instruktor (teine seria www.ashtangayoga.info)
  • 2012-…. on omandamisel bakalaureuse kraadi füsioteraapia erialal Tartu Ülikoolis.(www.tu.ee)
  • 2015-…. on omandamisel Ashtanga jooga õpetaja erialal SHRI K. PATTABHI JOIS ASHTANGA YOGA Ülikoolis.(www.kpjayi.org/)
  • Õpetaja staaž on 15 aastat. (ka koostööd tervise-spordiklubidega: Orion Healing Centre Koh Phangan, Ashtanga Yoga Mallorca Retreats, Ashtanga Yoga Palma, MyFitnes, CitySpa, Status Club, Kalev SPA, Scala Fitness, Idakeskus Sport)

R. Sharath Jois

Sharath is Pattabhi Jois’s only student who has studied and continues to practice the complete six series of the ashtanga yoga system. He presently resides in Mysore at the K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute, where he serves as Director.

Chuck Miller

Chuck Miller is one of the most senior ashtanga teachers, has been practicing yoga earnestly since 1971 and finally learned Ashtanga Yoga from Sri K. Pattabhi Jois in 1980.

Lino Miele

Lino Miele is a first generation student of Sri K. Pattabhi Jois and is one of the few officially certified teachers of Ashtanga Yoga in the world.

Eddie Stern

Eddie Stern director of Ashtanga Yoga New York and Broome Street Ganesha Temple in NYC.

Mariela Cruz

Mariela Cruz, authorized Ashtnaga Yoga teacher in Costa Rica. Director of Namaste Ashtanga Yoga Studio, San Jose

Name

Description

Name

Description