HEATEGEVUS

KOOLI TEGEVUS ON HOOLIKALT SUUNATUD HEATEGEVUSELE. TÄNAME MEIE KOLLEKTIIV JA KÕIK ÕPILASI, KES OSALEVAD TUNDIDES, SEEGA SPONSORLUST HEATEGEVUSLIKELE PROJEKTIDELE. KUI TEIL ON SOOV TEHA ANNETUS ÜHELE PROJEKTILE, SIIS PALUN TEHKE ÜLEKANNE PANGA KAUDU:

Swedbank
Balance MTÜ
KONTO: 221049129857

SELGITUS – PROJEKTI NIMI.

DONATE PROJEKTIS

ATMA SANGITA

Ansambli täidab kirtan-seminare ja kontserte, mantrate laulmine.

Laulmine iidses sanskriti keeles ja vaimuliku muusika – lihtne ja võimas vaimne praktika, mis on tuntud juba ammustest aegadest. Eesmärk käesoleva praktikat – rahulda meel ja saavutada vaimset jõudu ja võimeid läbi erilise helid ja sõnad. See Vedic kunsti võib õppida kaasaegse inimestega ja olla igapäevaelus kasutades, saavutada vaimse ja materiaalse eesmärke. India kultuuris on seisukohal et mantra laulmine on tüüpi jooga ka, looduslik ja väga oluline iga inimestele.

FaceBook – Atma Sangita

SkiBikeMarathon/ Pilates And Yoga School SPORT TEAM (2014)

Projekti eesmärk

– tervisespordi harrastuste ja liikuva eluviisi propageerimine ja võimaluste väljaarendamine.
– muutmine atraktiivseks vaba aja veetmis

FB SkiBikeMarathon / Sports & Recreation

SkiBikeMarathon shop

JOOGA LASTELE (september 2013)

2 rühmad

– 6 kuni 17 aastat vana – Ashtanga jooga praktika..

info@pilatesandyoga.ee
Telefon:
+(372) 58 024 203 (Studio)
+(372) 5800 6132 (Aleksei Kazubski)

Registreeruge Klassidesse

ASHRAM (projekti alguses suvel 2015)

– Sõna „Ashram“ tõlgitud sanskriti erinevalt. „Koht ilma valu“ („shram“ – valu, „a“ – eitus). Ja seal on mõned tõde – põhiolemus kaasneb rahustamisest, vabaneda negatiivsetest emotsioonidest. Vastavalt teise versiooni, „Ashram“ tähendab „töö“, ja see on ka tõsi. Töö kõikides aspektides on elu alus kommuunis. Lõpetuseks veel üks võimalus – „üksildus“, „hermits koht“.

– Koht neile, kes on tihedalt seotud jooga ja vaimne tegevus, kelle peamine – olla koos mõttekaaslastega, pidevalt mediteerida ja ühendada guru. Elamistingimused on spartan ja askeetlik. Neile, kes soovivad harjutada täielik vaikus, anda spetsiaalne ikoon, mis väljendab oma soovi olla vaikuses.

– Koht, kus saab täiesti tõlgivad sebimine tsivilisatsiooni ja tegeleda enese teadmistest ja enesetäiendamisest.

Lisateave

Majutus

– Kokkuleppel. Moto: „Jooga peaks olema kõigile kättesaadav.“ Ashramis saad individuaalset nõu ja õppetunnid asanas, pranayama, laulmine vedic laulud, samuti juhiseid joogaterapii, meditatsiooni ja jooga filosoofia (samuti füsioteraapia ja wellness Pilatese meetod). Üldreegel – täielik usuvabadus ja harmoonia ootsing.

– Kommuunis saab olla kõik, kes koputab uksele. Aga kui Sa ei ole range askeetlik siis paremini võtta ühendust: info@pilatesandyoga.ee või helistada (+372) 58024203 (stuudio), (+372) 5800 6132 (Aleksei Kazubski).

– Teil on vaja eelnevalt registreeruda käigus jooga tundides- algajatele grupis või edasijõudnutele. Makstes õppemaksu siis automaatselt tekib võimalus võtta koht ühiselamus.

Ligikaudne kulud: majutus, toid, eluaseme, kauba ostmine ja koolitused – alates 500 kuni 2000 eurot kuus. Teise variant karma jooga praktika, üldkasulikud tööd (saab tööd teha aias, kasvuhoones, hoolitseda loomade j.n.e.). Samuti teie annetused on oodatud ka.

Kogu infrastruktuuri ashramis on üliõpilaste töö: ehitus, toidu valmistamine j.n.e. – kogu majandus on oma õlgadele.

Toit ja peavari on peaaegu väärtusetu, siis miks ei ela looduses kasuks keha ja hinge? Hea viis töö lõpetuseks oma hüvitis kasutada.