PILATES JA JOOGA KOOLITUSED koos meistriga Aleksi Kazubski & Co – TUNNID VÄIKESTES GRUPPIDES- 4 või 8 INIMEST. GRUPP ALUSTAB ÜHEAEGSELT JA HILJEM GRUPIGA LIITUDA EI OLE VÕIMALIK.*

Koolitus treeneritele hektib 6 kuud
(200+ tunnid).
349,99 € kuus

*Kuidas on võimalik hijlem grupiga liituda? Hea võimalus on alustada individuaal treeningust, kus harjutate kõik põhialused koos treeneriga läbi.

ОБУЧАЮЩИЕ ЗАНЯТИЯ

Для будущих преподавателей (или для Тебя, кто хочет более глубоко познать основы йоги). Курс 200+ учебных часов практики и теори (в течение 6 месяцев), включает в себя: практику, теорию, домашние задания, экзамен. Цель этой программы – подготовить квалифицированных и вдохновленных учителей йоги, которые, основываясь на своей собственной практике и личной дисциплине, могут передавать учения другим. За счет прямого контакта с опытными учителями ежедневная жизнь учеников превращаетсь в процесс обучения. Студенты развиваются как физически так и умственно и наслаждаются полноценной йогической жизнью – опыт, который они позже смогут передать своим ученикам. Для создания максимально благоприятных условий программа подготовки предлагается в виде интенсивного курса.

Программа подготовки учителей йоги знакомит Тебя с теорией и практикой: Аштанга Йоги, Хатха-йоги, Раджа-йоги (контроль ума), Карма-йоги (безкорыстное служение), Джнана-йоги (философия йоги) и Бхакти-йоги (трансформация эмоций в любовь).

ПОДРОБНЕЕ

Курс рассчитан для того, кто:

  • готовиться стать преподавателем йоги
  • уже преподаёт и желает повысить свою квалификацию
  • продвинутый практик и желает выйти на более совершенный уровень.

Сертификат о прохождении курса 200+ выдается только ученикам, кто прошёл весь курс без пропусков, сдал все задания и экзамен.

Так же возможно отдельно посетить любой модуль, при успешном прохождении выдается свидетельство.

Условия для зачисления на учебу:

  1. Предыдущий опыт практики йоги или хорошая физическая форма.
  2. Письмо-эссе: зачем я хочу пройти этот курс.

“JOOGA” – MYSORE

Ainult 74,99  kuus

LISATEAVE

Mysore stiil on jooga asana praktika, mis on eriti õpetamise jooga jooksul Ashtanga Yoga traditsioon, õpetanud Sri K. Pattabhi Jois lõuna India linna Mysore. On mõningaid erinevusi käesoleva meetodis mis on erilist Ashtanga jooga, õpetatakse:

  • Grupp ei ole «juhitakse» tervikuna, vaid kogu õppetöö toimub üks-ühele klassi piires.
  • õpilased praktiseerivad oma osa Ashtanga joogas, järjestuse asanas oma tempos.
  • õpetaja aitab igale õpilasele individuaalselt, andes füüsiliste kohanduste ja suuline juhendamine.
ERATUND

RATUND on parim viis Pilatese tehnikat õppimiseks ja nautimiseks. Kuna Pilates põhineb täpsusel ja oma keha kontrollimisel, tuleks terve treeningu jooksul säilitada õige kehahoiak ja võtta sisse õiged poosid. Seetõttu on väga oluline, et klient saaks treenerilt piisavalt tähelepanu. Pilatese eratunnis jälgib ja analüüsib treener teie keha liikumist ja joondatust, ta märkab lihastasakaalu probleeme ja parandab need. Nii saate nautida palju tõhusamat treeningut.

Pilates eeldab korrapärast treeningut ja kannatlikkust. Pilates lähtub sinu kehast, seega ei ole lõppideaale. Inimene areneb sinnani, kuhu ta täpselt ise suudab. Alati on võimalus vahetada gruppi vastavalt oma võimetele. Palume lähtuda treeneri nõuannetest, sest meie soov on pakkuda Teile vaid parimat.

KÕIK TUNNID ON MATITUNNID – Harjutused sooritatakse põrandal matil. Õpitakse Pilatese harjutuste seeriat, millele lisatakse järjepanu uusi ja raskemaid harjutusi.